Blog single

Nabídka služeb

Osobní tréning

Skupinové lekce

Kurzy a semináře

Konzultace a programing

Online spolupráce

tel.: 774 920 507 chci@zamedvedem.cz  tel.: 721 005 168

Osobní trénink 500,-/hod
Skupinové lekce 200,-/hod
Kurzy a semináře 1200-3600,-/kurz
Konzultace a programing 300,-/hod
Online spolupráce 100,-/odpovědní email

Osobní trénink

Osobní tréninky jsou nejvyšší možnou poskytovanou péčí, kterou můžeme v rámci našich služeb nabídnout. Úvodní rozhovor a s ním spojených několik základních analýz nám prozradí maximum o vašem těle a vašich problémech, se kterými pak budeme pracovat.

Termíny jednotlivých tréninků se smlouvají individuálně a snažíme se dle našich možností o váš maximální komfort. S termíny lze samozřejmě různě hýbat nebo je přesouvat, domluvíme-li se dostatečně předem, bez jakýchkoli následků (propadnutí tréninku apod.)

Osobní péče zajišťuje využití maxima vašeho potenciálu (odborné vedení a plánování), bezpečnost při provádění cviků (technický dohled), učení se (pro budoucí samostatné pokračování) a jistou dávku motivace.


Skupinové lekce

Skupinové lekce se vyplácí především lidem, pro které není sport přímá priorita, a nechtějí do něj investovat tolik, jako za osobní tréninky. Stále platí, že trénovat pod dohledem odborníka je vždy bezpečnější a pro výsledky výhodnější, než trénovat se „vzděláním z internetu“ doma.
Držíme obsazenost našich skupinových lekcí na rozumné úrovni, tak, abychom se mohli klientům dostatečně věnovat. Neočekávejte narvaný sál, kde instruktor pouze říká, co máte dělat, bez kontroly provedení a zpětné vazby.

Hledáte-li ideální poměr cena – výkon pro harmonický rozvoj vašeho těla (fyzicky i schopnostmi), koncept malých skupinových lekcí bude nejlepší. Naši klienti posouvají své osobní rekordy i bez osobních tréninků.


Kurzy a semináře

Kurzy a semináře se většinou nejvíce vyplácejí pro zájemce z daleka, nebo s minimem času (například víkendové vzdělávání). Mají svůj význam také pro takové cvičence, kteří rádi využívají kolektivní ceny a mají zájem o hlubší proniknutí do tématu.

Témata jednotlivých kurzů můžeme domluvit na požádání, nejčastěji se však pohybujeme kolem zdraví v návaznosti na pohyb a stravu, funkční trénink těla, úpolové a sebeobranné sporty, motorickou inteligenci a technickou otázku cvičení. Máme bohaté zkušenosti se semináři aplikované sebeobrany (dva cykly osmihodinového informačně bohatého semináře na téma situační připravenosti), motorické inteligence (cyklus čtyř hodin reakčních, balančních a pohybově technických testů a cviků pro rozvoj motorických schopností), všeobecných základů sportu (cyklus šesti hodin základních progresivních cviků s vlastní vahou, velkou činkou i kettlebell pro začínající sportovce) a jiné.

V neposlední řadě našich služeb lze využít i k firemním školením, například na téma kancelářský syndrom, relaxační cvičení, nebo zdraví při sedavém/stresovém zaměstnání.


Konzultace a programing

Konzultace jsou nejsnazší cestou k získání teoretických informací z oblasti sportu, stravy, programingu, životosprávy a efektivního relaxování.
Dokážeme-li se něčemu vzdělat, dokážeme i přizpůsobit své jednání směrem k lepšímu a zdravějšímu zítřku. Konzultace probíhají většinou individuálně (ale je zde i možnost ve vícero lidech / přednášky) a na základě domluvy můžeme posedět ve vaší oblíbené kavárně, stejně jako v parku, nebo gymu.
Jedná-li se o komplikovanější témata, nebo o hlubší zájem o téma, dostanete od nás ještě nějaké podklady, i tak ale mějte vždy po ruce něco na psaní, protože nálož informací obvykle bývá výživná 🙂


Online spolupráce

S postupující dobou přestává být vzdálenost na obtíž a máte-li tedy zájem (a třeba i dobrý fotoaparát), ač jste z jiného koutu světa, nebojte se napsat.
Za oslovení a domluvu nic neplatíte. Veškeré sjednávání podrobností a ujasňování požadavků je zdarma. V případě, že se na spolupráci online dohodneme, nabíhá cena až za odpovědní e-maily – tedy takové zprávy, kdy již řešíme konkrétní problémy konkrétními metodami.
Každý takový e-mail je takto nadepsán pro lepší přehled a zpětné dohledání. Informace máte zálohované a užíváme bohatě odkazů na doplňující informace, publikace nebo články 🙂

POŠLI ZPRÁVU A KONTAKT NA SEBE

Můžeš nám označit svůj FB profil a my ti napíšeme,
nebo nám můžeš dát telefonní číslo.

Abychom nerušili, vždy píšeme nejdříve SMS.

POŠLI ZPRÁVU A KONTAKT NA SEBE

Ahoj,
v případě zájmu o spolupráci nemusíme komunikovat jenom
mejlem, můžeme se domluvit i po telefonu / FB a spol.

Pokud budeš chtít touto formou, prosím dej do zprávy kontakt :)