Nabídka služeb

PWL a Silový trénink

MMA a proMMA trénink

Mobilita a Dysbalance

tel.: 774 920 507 chci@zamedvedem.cz  tel.: 721 005 168

Pokud jste si vybrali koncept tréninku v rámci našich specializací, zbývá již jen určit, jakou formou bude probíhat 🙂

(Např.: Mě a mé přátele zaujal koncept Silového tréninku a máme zájem o Skupinové lekce.)

 

Osobní trénink

Tréninky 1:1 se zaměřením buďto na základní tělesné požadavky (zhubnout, přibrat, zesílit,...), nebo na jednotlivé oblasti sportu, které nabízíme (lezení, MMA, motorická inteligence).

Více

Osobní tréninky jsou nejvyšší možnou poskytovanou péčí, kterou můžeme v rámci našich služeb nabídnout. Úvodní rozhovor a s ním spojených několik základních analýz nám prozradí maximum o vašem těle a vašich problémech, se kterými pak budeme pracovat.

Termíny jednotlivých tréninků se smlouvají individuálně a snažíme se dle našich možností o váš maximální komfort. S termíny lze samozřejmě různě hýbat nebo je přesouvat, domluvíme-li se dostatečně předem, bez jakýchkoli následků (propadnutí tréninku apod.)

Osobní péče zajišťuje využití maxima vašeho potenciálu (odborné vedení a plánování), bezpečnost při provádění cviků (technický dohled), učení se (pro budoucí samostatné pokračování) a jistou dávku motivace.

Skupinová cvičení

Tréninky 1:vícero lidí. Výhodný způsob, jak být pod dohledem a ušetřit nějaké peníze. Kromě pravidelně konaných TNT se lze samozřejmě i individuálně domluvit na tréninzích pro uzavřenější skupinu v nabízené sportovní tématice.

Více

Pravidelně pořádáme skupinová cvičení různých témat. Nejlepší a nejvíce oceňované jsou naše Tréninky Na Trávě (TNT). Více informací zde.

Vedle toho máme bohatší zkušenosti se skupinovými semináři aplikované sebeobrany (většinou osmihodinový informačně bohatý seminář na téma situační připravenosti), motorické inteligence (krátké video se skupinkou mladých dívek zde), MMA (sportovní seminář v rámci BN) a jiné.

Skupinové lekce se vyplácí především lidem, pro které není sport přímá priorita, a nechtějí do něj investovat tolik, jako za osobní tréninky. Stále platí, že trénovat pod dohledem odborníka je vždy bezpečnější a pro výsledky výhodnější, než trénovat se „vzděláním z internetu“ doma.

Firemní hodiny a semináře potřebujeme domluvit dostatečně dopředu 🙂

Kurzy a semináře

Jednorázové intenzivní, nebo i pravidelné cyklické kurzy a semináře pořádáme v rámci jednotlivých sportovních témat jednou za čas. (Například Osmi hodinový kurz aplikované sebeobrany.) Je možnost uspořádat libovolnou akci i pro skupinu zájemců.

Více

Kurzy a semináře se většinou nejvíce vyplácejí pro zájemce z daleka, nebo s minimem času (například víkendové vzdělávání). Mají svůj význam také pro takové cvičence, kteří rádi využívají kolektivní ceny, tedy ceny nižší, než-li v nabídce individuálních lekcí.

Témata jednotlivých kurzů můžeme domluvit, nejčastěji se však pohybujeme kolem zdraví v návaznosti na pohyb a stravu, funkční trénink těla, úpolové a sebeobranné sporty, motorickou inteligenci a technickou otázku cvičení.

V neposlední řadě našich služeb lze využít i k firemním školením, například na téma kancelářský syndrom, relaxační cvičení, nebo zdraví při sedavém/stresovém zaměstnání.

Konzultace a plány

Základem efektivní praxe je znalost teorie a smysluplně zpracovaný plán, ať jde již o trénink, jídelníček, regeneraci, nebo kompletní životosprávu. V rámci toho nabízíme tématické konzultace - mějte s sebou vždy tužku a papír.

Více

Konzultace jsou nejsnazší cestou k získání teoretických informací z oblasti sportu, stravy, plánování, životosprávy a efektivního relaxování. Dokážeme-li se něčemu vzdělat, dokážeme i přizpůsobit své jednání směrem k lepšímu a zdravějšímu zítřku.Konzultace probíhají většinou individuálně a na základě domluvy můžeme posedět ve vaší oblíbené kavárně, stejně jako v parku, nebo gymu. Jedná-li se o komplikovanější témata, nebo o hlubší zájem o téma, dostanete od nás ještě nějaké podklady, i tak ale mějte vždy po ruce něco na psaní, protože nálož informací obvykle bývá výživná 🙂

On-line spolupráce

Protože ne každý je nám dostatečně blízko, pro zájemce o naše služby jsme zařadili i nabídku online spolupráce. Podmínkou je dobrý fotoaparát a pravidelná komunikace.

Více

Naše online spolupráce může probíhat na základě individuální domluvy. Má-li klient zájem o kompletní korekturu techniky cvičení, životosprávy a relaxace, nestačí nám pouze u písmenek – občas něco potřebujeme vidět. Zde je tedy nutnost počítat se zapojením záznamového zařízení, abychom byli schopni ručit za svoje rady.

Avšak můžeme samozřejmě spolupracovat i formou dálkových konzultací, kde samozřejmě focení/točení není potřeba a tak dále. S postupující dobou přestává být vzdálenost na obtíž a máte-li tedy zájem, ač jste z jiného koutu světa, nebojte se napsat. 🙂